uroki komunikacji nieporadnej
RSS
niedziela, 25 lutego 2007
szykownie i higienicznie

przeglądając zeszłoroczne zdjęcia natrafiliśmy na takie coś. z Inowrocławia.

życie toczące się między teatrem a sanepidem... 

18:55, pulpaman
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 20 lutego 2007
antyakcja

a dziś przykład akcji, która przyniesie zapewne odwrotne efekty od zamierzonych, pasuje zatem jak ulał do konwencji niniejszego kącika komunikatów zwichniętych.

ideowo rozbudzeni chłopcy (nie podejrzewamy dziewcząt), uzbrojeni w szprej wyszli w aleję szucha, demonstrować swą nienawiść do ministra romana:

fraza z aldo moro nadal, mimo upływu lat, popularna, pytanie, czy ktoś jeszcze pamięta kontekst, a jeśli tak - to czy naprawdę liczy na sympatię i utożsamienie się czytelnika z przekazem?

tu imię ministra kłuło w oczy na tyle, że ktoś pracowicie je usunął, no ale też to budynek rządowy, ministerialny, nie jakiś tam mieszkalny.

a to naprzeciw budynków rządowych.

autorzy napisów mogą z pewnością liczyć na wyrozumiałość i sympatię mieszkańców zachwyconych nowym wystrojem swoich budynków, oraz przechodniów, chłonących wysublimowany przekaz artystyczny. ogólnie - wszyscy jak jeden mąż / żona znienawidzą romana po lekturze inskrypcji.

a tak na serio, to spodziewaliśmy się, że rosnąca popularność blogów i innych form prostej komunikacji internetowej może zatrzymać falę takich wystąpień w świecie realnym. naiwni byliśmy, bo to przecież czynnik nielegalnej destrukcji jest w tym najprzyjemniejszy...

23:23, pulpaman
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 15 lutego 2007
deratyzacja przeciw szczurom

po dłuższej przerwie zeszliśmy na dół klatki schodowej i zobaczyliśmy to:

22:31, pulpaman
Link Komentarze (3) »